wyszukiwarka
Strona główna > Aktualności > Aktualność
Aktualność
---
dodano: 2009-12-15
KATAFOREZA – BLACKFAST LP
KATAFOREZA BLACKFAST LP
Technologia lakierowania kataforetycznego BLACKFAST LP, pozwala na otrzymanie wytrzymałych powłok elektroforetycznych zarówno bezbarwnych, kolorowych jak i czarnych. Dzięki znakomitym parametrom wytrzymałości, powłoki otrzymane w technologii BLACKFAST LP znajdują szerokie spektrum zastosowań, zarówno w aplikacjach dekoracyjnych jak i ochronnych.

Technologia lakierowania kataforetycznego BLACKFAST LP, pozwala na otrzymanie wytrzymałych powłok elektroforetycznych zarówno bezbarwnych, kolorowych jak i czarnych.

Dzięki znakomitym parametrom wytrzymałości, powłoki otrzymane w technologii BLACKFAST LP znajdują szerokie spektrum zastosowań, zarówno w aplikacjach dekoracyjnych jak i ochronnych.

Stosowanie tej metody pozwala na uzyskanie ciągłych (szczelnych) powłok o kontrolowanej grubości warstwy. Grubość warstwy lakierowanej wynosi od 5 do 30 µm.

Proces lakierowania kataforetycznego BLACKFAST LP jest aplikowany do pokrywania większości metali.

Gama kolorystyczna obejmuje powłoki całkowicie transparentne jak też wybarwione na kolory miedzi, mosiądzu, złota, niebieskim, zielonym, czerwonym. Istnieje również możliwość uzyskania powłok czarnych.

Szczegółowe informacje nt. procesu:

http://www.czernienie.pl/?pid=20

Aby zamówić katalog, uzyskać szersze informacje o procesie lub wykonać detale próbne, prosimy o kontakt:

http://www.czernienie.pl/?pid=11« lista aktualności

Copyright by DIALEKS, 2007Created by Enigmatis